Aktualności sekcji Toruń
Zniżka Rodzinna Letnia Szkoła Aikido Chełmno 2016
Toruń | Dodano 04 Czerwiec 2016, 10:19, Michał
Dobra wiadomość dla uczestników XIX-stej Letniej Szkoły Aikido w Chełmnie
w tym rok...
Egzaminy Grup Dziecięcych Ikeda Dojo Toruń
Toruń | Dodano 01 Czerwiec 2016, 06:44, Michał
30 i 31 maja 2016 roku odobyły się egzaminy na stopnie dziecięce kyu w Toruniu.
Wszystkie ...
Aikido grupa przedszkolna !!!
Toruń | Dodano 30 Maj 2016, 08:37, Michał
Sedecznie zapraszam na ostatni przedwakacyjny trening aikido grupy przedszkolnej
8 c...
XIX Letnia Szkoła Aikido w Chełmnie ZAPISY
Toruń | Dodano 21 Maj 2016, 11:52, Michał
XIX-sta Letnia Szkoła Aikido Chełmno 2016 pod kierunkiem sensei Waldemarem Gierszem 5 dan aiki...
20-lecie Aikido Ikeda Dojo Polska
Toruń | Dodano 08 Maj 2016, 20:16, Michał
Staż Aikido 10-11.06.2016 XX-lecie Ikeda Dojo Polska
Ikeda Dojo Polska
...
Ostatnie aktualności
Najbliższe treningi
Poniedziałek (Dziś)
- Bydgoszcz: Grupa dla młodzieży i dorosłych
17:00 - 19:00
Zespół Szkół Katolickich, ul. Nowodworska 17, Bydgoszcz - Nowy Dwór Gdański: Grupa dziecięca
17:30 - 18:30
sala baletowa ŻOK, ul. W. Sikorskiego 21, Nowy Dwór Gd.
dzieci młodsze: 6-9 lat - Toruń: Grupa dla młodzieży i dorosłych
18:00 - 19:00
SP nr 5, ul. Żwirki i Wigury 1, Toruń
grupa początkująca - Toruń: Grupa dziecięca
18:00 - 19:00
SP nr 5, ul. Żwirki i Wigury 1, Toruń - Nowy Dwór Gdański: Grupa dla młodzieży i dorosłych
18:30 - 20:00
sala baletowa ŻOK, ul. W. Sikorskiego 21, Nowy Dwór Gd. - Starogard Gdański: Grupa dla młodzieży i dorosłych
19:00 - 20:30
Hala sportowa OSiR, ul. Gen. J. Hallera 19a, Starogard Gd. - Toruń: Grupa dla młodzieży i dorosłych
19:00 - 21:00
SP nr 5, ul. Żwirki i Wigury 1, Toruń
grupa zaawansowana - Gdańsk: Grupa dla młodzieży i dorosłych
19:00 - 21:00
Sala judo SP De La Salle, ul. J. Słowackiego 101, Gdańsk-Niedźwiednik
Wtorek
- Gdynia: Grupa dziecięca
18:00 - 19:00
ul. Gałczyńskiego 3, Gdynia - Karwiny - Inowrocław: Grupa dziecięca
18:30 - 19:30
SP nr 4, ul. Szarych Szeregów 1, Inowrocław - Gdynia: Grupa dla młodzieży i dorosłych
19:00 - 20:30
ul. K.I. Gałczyńskiego 3, Gdynia-Karwiny
początkujący i zaawansowani - Inowrocław: Grupa dla młodzieży i dorosłych
19:30 - 20:30
SP nr 4, ul. Szarych Szeregów 1, Inowrocław
początkujący i zaawansowani - Gdynia: Grupa dla młodzieży i dorosłych
20:30 - 21:30
ul. K.I. Gałczyńskiego 3, Gdynia-Karwiny
zaawansowani
Środa
- Gdańsk: Grupa dziecięca
18:00 - 19:00
Sala judo SP De La Salle, ul. J. Słowackiego 101, Gdańsk-Niedźwiednik - Toruń: Grupa dla młodzieży i dorosłych
18:00 - 19:00
SP nr 5, ul. Żwirki i Wigury 1, Toruń
grupa początkująca - Toruń: Grupa dla młodzieży i dorosłych
19:00 - 21:00
SP nr 5, ul. Żwirki i Wigury 1, Toruń
grupa zaawansowana - Gdańsk: Grupa dla młodzieży i dorosłych
19:00 - 21:00
Sala judo SP De La Salle, ul. J. Słowackiego 101, Gdańsk-Niedźwiednik - Starogard Gdański: Grupa dla młodzieży i dorosłych
19:15 - 20:45
Hala sportowa OSiR, ul. Gen. J. Hallera 19a, Starogard Gd.