Aktualności
Letnia Szkoła Aikido Chełmno 2014
Toruń | Dodano 13 Czerwiec 2014, 06:32, Michał
Letnia Szkoła Aikido Chełmno 2014 pod kierunkiem sensei Waldemarem Gierszem 5 dan aikido
m...
UWAGA!!! Staż w Starogardzie Gd. 14.06.2014
Starogard Gdański | Dodano 03 Czerwiec 2014, 16:38, Darek
Witajcie!
Najbliższy staż odbędzie się w Starogardzie Gdańskim w godzinach 11.00 - 16.00.
...
Wręczenie dyplomów w Toruniu 2 czerwca 2014
Toruń | Dodano 29 Maj 2014, 09:31, Michał
Serdecznie zapraszamy wszytskich młodych aikidoków oraz najbliższych w poniedział...
7 maja 2014 zamykamy rejestrację na jubileuszowy staż z Michele Quaranta
Gdańsk | Dodano 05 Maj 2014, 07:52, Tomasz
Witajcie,
chciałbym przypomnieć, że 7 maja 2014 o północy zamykamy możliwość rejest...
Rejestracja na 5 lecie Aikido IKEDA Dojo Gdańsk
Gdańsk | Dodano 08 Kwiecień 2014, 08:20, Tomasz
Drodzy przyjaciele z tatami,
mija piąty rok prowadzonego przeze mnie klubu Aikido IKEDA Do...
Klipy z treningów dla dzieci
Nowy Dwór Gdański | Dodano 04 Kwiecień 2014, 12:53, Maciej
Zapraszamy do obejrzenia dwóch filmików z treningów grup dzięcięcych w na...
5 lecie IKEDA Dojo Gdańsk
Gdańsk | Dodano 25 Marzec 2014, 13:20, Tomasz
5 lecie IKEDA Dojo Gdańsk 16. - 17. maja 2014
sensei Michele Quaran...
Michał Kopiejć 1 DAN
Gdańsk | Dodano 02 Marzec 2014, 23:27, Tomasz
Miło nam poinformować, że w Ikeda Dojo Gdańsk pojawił się nowy stopień mistrzowski.
Michał...
staż Aikido w Toruniu
Toruń | Dodano 16 Luty 2014, 18:32, Michał
28 luty - 1 marca 2014
Sensei Michele Quaranta 6 dan Aikido
miejsce: sala judo w X LO ...
Koniec Ferii w Toruniu
Toruń | Dodano 16 Luty 2014, 18:30, Michał
Koniec ferii zimowych w Toruniu.
Wracamy do stałego tygoniowego planu zajęć aikido grup dz...
Ostatnie aktualności
Najbliższe treningi
Wtorek (Dziś)
- Gdynia: Grupa dziecięca
18:00 - 19:00
ul. Gałczyńskiego 3, Gdynia - Karwiny - Inowrocław: Grupa dziecięca
18:30 - 19:30
SP nr 4, ul. Szarych Szeregów 1, Inowrocław - Gdynia: Grupa dla młodzieży i dorosłych
19:00 - 20:30
ul. K.I. Gałczyńskiego 3, Gdynia-Karwiny
początkujący i zaawansowani - Inowrocław: Grupa dla młodzieży i dorosłych
19:30 - 20:30
SP nr 4, ul. Szarych Szeregów 1, Inowrocław
początkujący i zaawansowani - Gdynia: Grupa dla młodzieży i dorosłych
20:30 - 21:30
ul. K.I. Gałczyńskiego 3, Gdynia-Karwiny
zaawansowani
Środa
- Gdańsk: Grupa dziecięca
18:00 - 19:00
Sala judo SP De La Salle, ul. J. Słowackiego 101, Gdańsk-Niedźwiednik - Toruń: Grupa dla młodzieży i dorosłych
18:00 - 19:00
SP nr 5, ul. Żwirki i Wigury 1, Toruń
grupa początkująca - Toruń: Grupa dla młodzieży i dorosłych
19:00 - 21:00
SP nr 5, ul. Żwirki i Wigury 1, Toruń
grupa zaawansowana - Gdańsk: Grupa dla młodzieży i dorosłych
19:00 - 21:00
Sala judo SP De La Salle, ul. J. Słowackiego 101, Gdańsk-Niedźwiednik - Starogard Gdański: Grupa dla młodzieży i dorosłych
19:15 - 20:45
Hala sportowa OSiR, ul. Gen. J. Hallera 19a, Starogard Gd.
Czwartek
- Nowy Dwór Gdański: Grupa dziecięca
17:30 - 18:30
sala baletowa ŻOK, ul. W. Sikorskiego 21, Nowy Dwór Gd.
dzieci starsze: 10-13 lat - Nowy Dwór Gdański: Grupa dla młodzieży i dorosłych
18:30 - 20:00
sala baletowa ŻOK, ul. W. Sikorskiego 21, Nowy Dwór Gd. - Inowrocław: Grupa dla młodzieży i dorosłych
19:00 - 21:00
SP nr 4, ul. Szarych Szeregów 1, Inowrocław
grupa zaawansowana